bazar

Tvrdé a měkké palivové dřevo Milíkov

Jsme generálním dodavatelem palivového dřeva pro všechny domácnosti. Naše klienty projednáváme individuálně a snažíme se jim nabídnout naše služby přímo na míru.

Naše společnost rozváží palivovové dřevo i do lokality Milíkov a jejího okolí. Doba dodání palivového dřeva je stanovena v co nejbližším možném termínu bez odkladu. Máte li zájem koupit palivové dřevo od naší společnosti neváhejte nás kontaktovat v sekci kontakt.

Tvrdé a měkké palivové dřevo, brikety a odkor:

Mezi naše služby patří prodej a rozvoz dřeva pro Ostravu, Opavu, Frýdek Místek, ale také i pro lokalitu Milíkov a okolní vesnice. Prodej tvrdého bukové dřeva, štípaného dříví, nebo metrových kulatin o délkách 1 metru, dřevěných briket a odkor.

Tvrdé palivové dřevo

Prodej tvrdého dřeva Milíkov a okolí: V naší nabídce naleznete prodej tvrdého dřeva ( jasan, javor, buk, dub atd.) Snažíme se a to, aby bylo tvrdé dřevo co nejvíce vysušené. Produkty tvrdého dřeva: kulatina, špalky nebo štípané tvrdé dřevo.

Měkké palivové dřevo

Prodej měkkého dřeva Milíkov: Prodáváme měkkou kulatinu či štípané měkké dřevo, mezi měkké dřevo naší nabídky patří například Smrk, Borovice, Modřín a další.

Služba palivové dřevo Milíkov rozváží dřevo pro celý Moravskoslezský kraj.

Palivové dřevo cena:

Cenu odvíjí kontrakty uzavřené ve vašem okolí ať už s Lesy ČR, či našich soukromých pozemků s lesy nebo dodavatelů. Snažíme se cenu tlačit co nejníže.

Ceník palivového dřeva Cena dopravy Výhřevnost dřeva

Palivové dřevo
Bukové dřevo - 1m
1 prm dřeva
Dřevo - buk

Kontaktujte nás

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 606 300 606
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rychlé odkazy

dřevo na topení pronájem dodávek stěhování vyřízení povolení
přidat inzerát zdarma